stat4u

"Elerte" to marka, która jest połączeniem najwyższej jakości i bardzo atrakcyjnej ceny, wsparta doskonałą obsługa klienta.
Są to założenia właściciela firmy, który zawsze kładł największy nacisk na satysfakcję swoich partnerów biznesowych i czyni to po dzień dzisiejszy.

W sklepie Elerte kupisz zestawy naprawcze do wszystkich typów zacisków hamulcowych do samochodów ciężarowych.

Znajdziesz również zregenerowane zaciski pneumatyczne marki: Knorr-Bremse, Meritor, Wabco, Haldex, BPW, Perrot, Lucas oraz hudrauliczne takie jak: Bendix, Brembo i Girling do:
- samochodów ciężarowych: DAF, Iveco, Man, Mercedes, Renault, Scania oraz Volvo
- naczep na osiach: BPW, ERF, SAF, SMB, ROR i innych
- autobusów m.in. Neoplan, Mercedes Benz, Man, Scania

Wysyłkę zamówionych produktów do każdego miejsca w Polsce realizujemy firmą kurierską UPS.
Realizacja zamówienia W CIĄGU 24 GODZIN (w dni robocze). Istnieje też możliwość dostarczenia towaru do klienta (opcja).
Czy wiesz, że decydując się na regenerację oszczędzasz nawet do 2.000 zł?
Zaciski hamulcowe są jednym z najdroższych elementów mechanicznych układu hamulcowego, odpowiadają one za bezpieczeństwo transportu, ludzi a także samych pojazdów uczestniczących w ruchu. Średnia wieku aut jeżdżących to ponad 10 lat, dlatego też należy wziąć pod uwagę, że trzeba o nie regularnie dbać. Podstawowe usterki zacisków to zapieczenie lub rozszczelnienie. Skutkiem jest nierównomierne hamowanie, przegrzewanie się hamulców lub opóźnienie w hamowaniu. Aby uniknąć wysokich kosztów wymiany wystarczy zregenerować nowe podzespoły oddając do profesjonalnego zakładu specjalizującego się w regeneracji zacisków. Precyzyjnie dobrane części i odnowiony korpus dają gwarancję porównywalnej jakości w stosunku do zacisków fabrycznie nowych.