Elerte to marka, która jest połączeniem najwyższej jakości oraz atrakcyjnej ceny, wsparta doskonałą obsługą klienta. Są to założenia właściciela firmy, który zawsze kładł największy nacisk na satysfakcję swoich partnerów biznesowych

i czyni to po dzień dzisiejszy.

    Uważamy, że obsługa klienta to przede wszystkim odpowiedzialny kanał komunikacyjny, który zawsze powinien być czytelny i nieprzerwany dla obu stron, właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, by utrzymać jego wysoki poziom.

     Elerte oferuje swoim klientom fachową pomoc techniczną, która pozwala uniknąć pomyłek w dobieraniu podzespołów oraz na ich prawidłową instalację.

       Elerte obecne jest na rynku polskim, brytyjskim i tureckim. Firma rokrocznie prezentuje się na Targach Techniki Motoryzacyjnej "Automechanika". Cyklicznie powstaje również kalendarz "Elerte" oraz kolejne edycje katalogów produktów marki Elerte.

 

W sklepie elerte.pl kupicie Państwo zregenerowane zaciski hamulcowe do samochodów ciężarowych, naczep / przyczep, autobusów producenta:

 

KNORR-BREMSE, WABCO, MERITOR, HALDEX, SAF, BPW, BREMBO, GIRLING

 

pasujące do:

 

BPW, DAF, DENNIS, ERF, IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, NEOPLAN, RENAULT, ROR, SAF, SCANIA, SCHMITZ CARGOBULL, SMB, VOLVO.

 

Ponadto w sklepie elerte.pl znajdziecie Państwo zestawy naprawcze do wszystkich typów zacisków hamulcowych do samochodów ciężarowych, naczep / przyczep, autobusów.

 

Dodatkowo posiadamy w sprzedaży:
- wsporniki do zacisków hamulcowych
- klocki hamulcowe
- nowe oraz zregenerowane siłowniki hamulcowe
- zregenerowane siłowniki sprzęgła
- nowe oraz zregenerowane zawory pneumatyczne

 

Z naszych punktów dystrybucji z główną siedzibą w Polsce oraz Wielkiej Brytanii realizujemy zamówienia naszych klientów firmą kurierską UPS w ciągu 24h.
 

Koszyk

 
Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00.
 
W soboty od 8:00 do 13:00.
 
numery telefonów

agroturystyka tomiczowka