Key Account Manager – Irlandia i Wielka Brytania

Szukasz pracy, która daje możliwość posługiwania się językiem angielskim każdego dnia? Ważny jest dla Ciebie rozwój, ale również przyjazna atmosfera w pracy? Chcesz zostać częścią zespołu, w którym liczy się wspólny cel, wsparcie i pozytywna energia? Jeśli do tego interesuje Cię praca w stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży, to mamy idealne stanowisko dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • identyfikowanie możliwości rozwoju na rynkach Irlandii i Wielkiej Brytanii, rekrutowanie nowych partnerów handlowych oraz maksymalizowanie okazji sprzedażowych
  • monitorowanie i analizowanie danych rynkowych i konkurencji; rekomendowanie modeli biznesowych i akcji pro- sprzedażowych na ich podstawie
  • realizacja założonego planu sprzedaży
  • nawiązywanie i rozwój współpracy z kluczowymi klientami firmy
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymanie dobrych relacji z już istniejącymi klientami
  • tworzenie indywidualnych ofert na potrzeby klientów
  • opracowywanie zamówień i koordynacja transportów
  • udział w targach międzynarodowych jako wystawca

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży automotive
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office (swobodne poruszanie się w Excelu)
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stałe wynagrodzenie + premię od wyników sprzedaży
  • ciekawą i samodzielną pracę w młodym zespole
  • stałe godziny pracy
  • umowę o pracę na pełny etat, kontrakt b2b