Manager sprzedaży

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w rozwoju sieci sprzedaży oraz budowie nowych kanałów sprzedażowych,
  • osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • realizowanie polityki i strategii sprzedażowej wedle założonych celów, prognoz i budżetów,
  • planowanie, wdrażanie i monitorowanie działań sprzedażowych,
  • aktywna sprzedaż produktów i usług oferowanych przez firmę,
  • utrzymywanie i budowanie relacji z kluczowymi klientami,
  • monitoring i analiza danych sprzedażowych,
  • badanie działań konkurencji,
  • współpraca ze sprzedawcami i przełożonymi przy ustalaniu celów dotyczących wyników sprzedaży, celów, standardów obsługi klienta itp.,
  • motywowanie zespołu do działania,
  • analiza rynku w zakresie badań działań konkurencji, stosowanych promocji oraz warunków handlowych.

Nasze wymagania

  • znajomość zasad projektowania strategii sprzedażowych oraz praktycznych rozwiązań w tym zakresie,
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wiedza na temat rynku, producentów i firm branżowych z zakresu pojazdów ciężarowych,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć rozwoju w obszarze sprzedaży,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie.

    Administratorem Twoich Danych Osobowych będzie Elerte Poland sp. z o.o.

    Rozwiń