Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Szukasz pracy, która daje możliwość posługiwania się językiem angielskim każdego dnia? Ważny jest dla Ciebie rozwój, ale również przyjazna atmosfera w pracy? Chcesz zostać częścią zespołu, w którym liczy się wspólny cel, wsparcie i pozytywna energia? Jeśli do tego interesuje Cię praca w stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży, to mamy idealne stanowisko dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi,
  • Koordynacja działań w zakresie zamknięcia podatkowo miesiąca,
  • Sporządzanie bilansów, rachunków zysków, rocznych sprawozdań finansowych oraz raportów okresowych,
  • Sporządzanie i wysyłanie niezbędnych deklaracji podatkowych,
  • Wyliczanie zaliczek na podatek dochodowy PIT, CIT,
  • Współpraca z instytucjami publicznymi (US, ZUS, GUS, PIP itp.),
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – rachunkowość, finanse, ekonomia,
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość prawa podatkowego (CIT, PIT, VAT, ordynacji podatkowej),
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość systemu księgowego Optima,
  • Samodzielność, komunikatywność, dokładność i sumienność,
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność ustalania priorytetów i efektywnego zarządzania czasem.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się firmie.