Specjalista ds. analiz i audytu

Zakres obowiązków

  • Raportowanie wyników spółki, budowa i utrzymywanie narzędzi raportowych, analiz biznesowych, logistycznych,
  • Wypracowanie oraz monitorowanie mierników efektywności dla poszczególnych obszarów,
  • Pozyskiwanie danych z obszarów spółki celem ich analizy,
  • Wsparcie zespołu w przygotowaniu analiz finansowych i niefinansowych, które będą podstawą w podejmowaniu decyzji biznesowych oraz operacyjnych,
  • Odpowiedzialność za procesy zamknięcia miesiąca,
  • Monitoring wykonania budżetu, w tym wyjaśnianie przyczyn odchyleń od założonych budżetów oraz rekomendowanie działań korygujących i optymalizacyjnych w ramach powierzonych obszarów biznesowych,
  • Analizy i raporty ad-hoc,
  • Zbieranie i wstępna analiza danych koniecznych do przeprowadzenia zadań audytowych,
  • Uczestnictwo w projektach audytowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kontrolingu logistyki,
  • Znajomość podstaw rachunkowości,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel, Access i PowerPoint. Znajomość narzędzi Power BI będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności analityczne – umiejętność wyciągania wniosków na podstawie analizy dużych zbiorów danych,
  • Samodzielność w działaniu i własna inicjatywa,
  • Profesjonalizm i współpraca w realizacji zadań,
  • Innowacyjność i nastawienie na rozwój oraz realizację ambitnych celów zawodowych,
  • Mile widziane doświadczenie w audycie wewnętrznym lub zewnętrznym,
  • Skrupulatność, dociekliwość, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.