Specjalista ds. sprzedaży

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży elementów układów hamulcowych do samochodów ciężarowych zgodnie z polityką firmy,
  • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji,
  • Dbanie o rozwój i kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy na rynku,
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z kontrahentami polskimi oraz zagranicznymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w handlu, sprzedaży bezpośredniej lub w obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej, szczególnie w dziale dotyczącym samochodów ciężarowych),
  • Swobodna obsługa komputera,
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • Pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się firmie,

    Administratorem Twoich Danych Osobowych będzie Elerte Poland sp. z o.o.

    Rozwiń