Specjalista ds. zakupów

Opis stanowiska

Do zakresu Twoich codziennych obowiązków należeć będzie:
•    odpowiedzialność za proces zakupów, dbałość o terminowość dostaw i prawidłowy obieg dokumentacji związanej z zakupami;
•    monitorowanie stanów magazynowych, przygotowywanie zamówień, zapytań ofertowych oraz bieżąca kontrola i aktualizacja stanu ich realizacji;
•    budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z kontrahentami polskimi oraz zagranicznymi;
•    poszukiwanie nowych dostawców oraz negocjacja ofert;
•    prowadzenie korespondencji i rozmów z kontrahentami w języku angielskim;
•    współpraca z agencjami celnymi, przewoźnikami i firmami transportowymi oraz z innymi działami w firmie.

Oczekujemy od Ciebie:
•    doświadczenia w kontaktach handlowych oraz wiedzy dotyczącej procesów zakupowych i funkcjonowania łańcucha dostaw;
•    znajomości branży motoryzacyjnej;
•    umiejętności negocjacyjnych oraz analitycznego myślenia;
•    komunikatywności, dobrej organizacji pracy, terminowości;
•    znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i ustną;
•    sprawnej obsługi komputera (MS Office – Excel), mile widziana znajomość programu Subiekt Nexo Pro.

Pracując u nas otrzymasz:
•    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-16:00 (wolne weekendy);
•    pracę w dynamicznie rozwijającej się i dobrze prosperującej firmie;
•    możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego;
•    wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia;
•    atrakcyjny system premiowania oraz bonusy na święta;
•    niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon);
•    grupowe ubezpieczenie na życie.