Specjalista ds. zakupów

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za proces zakupów,
  • dbałość o terminowość dostaw i prawidłowy obieg dokumentacji związanej z zakupami,
  • monitorowanie stanów magazynowych,
  • przygotowywanie zamówień, zapytań ofertowych oraz bieżąca kontrola i aktualizacja stanu ich realizacji,
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z kontrahentami polskimi oraz zagranicznymi,
  • poszukiwanie nowych dostawców oraz negocjacja ofert,
  • prowadzenie korespondencji i rozmów z kontrahentami w języku angielskim,
  • współpraca z agencjami celnymi, przewoźnikami i firmami transportowymi oraz z innymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kontaktach handlowych oraz wiedza dotycząca procesów zakupowych i funkcjonowania łańcucha dostaw,
  • umiejętności negocjacyjnych oraz analitycznego myślenia,
  • komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy, terminowość,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i ustną,
  • sprawna obsługa komputera (MS Office – Excel), mile widziana znajomość programu Subiekt Nexo Pro.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.