Brygadzista Działu Pneumatycznego

Zakres obowiązków:

  • Właściwy podział zadań podległym pracownikom oraz kontrola ich wykonania,
  • Dbanie o zachowanie ciągu produkcyjnego,
  • Kontrolowanie stanu magazynowego niezbędnych części i podzespołów,
  • Kontrolę stanu i poprawności działania powierzonych urządzeń i narzędzi,
  • Koordynowanie realizacji zamówień,
  • Ścisłą współpracę z pozostałymi działami firmy,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników,
  • Przestrzeganie norm i procedur wypracowanych wewnątrz firmy,
  • Bieżąca kontrola wydajności produkcji i terminowości wykonywania zleceń,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i P.POZ.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku lidera zespołu produkcyjnego,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Umiejętność obsługi, rozwiązywania problemów i wykonywania drobnych napraw maszyn ze względu na pracę
  • w środowisku produkcyjnym,
  • Dobre umiejętności przywódcze i motywacyjne,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz zdolność przekazywania wiedzy,
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale rozwojowym,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie.