Elerte dla dzieci

Elerte dla dzieci

W ramach programu Elerte Supporting Kids nasza firma przekazała pluszowe misie oraz 9000 maseczek do oddziałów dziecięcych Szpitala Specjalistycznego im. Władysława Biegańskiego w Jędrzejowie, Świętokrzyskiego Centrum pediatrii im. Władysława Buszkowskiego oraz Szpitala Dziecięcego w Kielcach.

Jak mówią właściciele Elerte Poland Joanna Robak oraz Tomasz Łuczyński to wielka radość pomagać dzieciom, a szczególnie tym, które wymagają wsparcia choćby drobnym gestem.  Misie przytulanki niosą radość i wywołują uśmiech na twarzy dzieci znajdujących się w szpitalach. Dodatkowo dokładamy maseczki, bo wiemy, że w obecnych czasach są one bardzo potrzebne.

Dotychczas w ramach tego programu firma zorganizowała już wiele różnego rodzaju imprez m.in. obchody Dnia Dziecka, mikołajki, konkursy plastyczne dla dzieci pracowników firmy.

Sukcesywnie przekazujemy darowizny na rzecz wybranych fundacji charytatywnych, niosących pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom. W planach mamy również szereg przedsięwzięć wspierających najmłodszych szczególnie w środowisku lokalnym. Zamierzamy także sami powołać fundację z myślą o niesieniu pomocy dla dzieci. Chcemy pomagać dzieciom. Gdy widzimy ich uśmiech i radość, to jesteśmy bardzo szczęśliwi i zawsze łza się oku kręci. Pomagajmy innym, skoro możemy.