Pracownik administracyjno- biurowy

Opis stanowiska

Do zakresu Twoich codziennych obowiązków należeć będzie:

  • kontrola realizacji zgłoszeń,
  • weryfikacja dokumentów,
  • wystawianie dokumentów,
  • rozpatrywanie reklamacji,
  • przygotowywanie dokumentów,
  • przestrzeganie przyjętych norm jakościowych,
  • współpraca z innymi działami w firmie.

Oczekujemy od Ciebie:

  • dobra organizacja pracy własnej;
  • komunikatywności, otwartości oraz wysoka kultura osobista,
  • umiejętności rozwiązywania problemów pod presją czasu,
  • swobodna obsługa komputera,
  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

Pracując u nas otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-16:00 (wolne weekendy),
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się i dobrze prosperującej firmie,
  • możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia,
  • atrakcyjny system premiowania oraz bonusy na święta,
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),
  • grupowe ubezpieczenie na życie.

    Administratorem Twoich Danych Osobowych będzie Elerte Poland sp. z o.o.

    Rozwiń